top of page
Пошук

Використання новітніх технологій навчання в освітньому процесі початкової школи

 

     Як зацікавити  учнів? Які форми , методи, технології обрати, щоб урок був насиченим, ефективним, дав поштовх до навчання, творчості, співпраці, як розвивати компетенції на уроках за допомогою впровадження новітніх технологій навчання?

   Саме ці питання були розглянуті під час засідання методичної кафедри вчителів третіх та четвертих класів, яке відбулося відповідно до плану роботи  КНМУ  «ЦПРПП»  Христинівської міської ради (директор Тетяна Терещук) та в рамках виставки-конкурсу «Нова українська школа Черкащини»  в онлайн-режимі з  використанням  платформи  Google  Meet.

     У презентаційних матеріалах учителя Малосевастянівського ліцею Довгань Л.В. «Soft Skills: формування м’яких навичок у початковій школі» розкрито здібності та навички, якими мають володіти учні.  Це уміння спілкуватися, працювати в команді, слухати та чути інших, приймати рішення, бути самостійними і відповідальними, розвивати критичне мислення, уяву, фантазію, комунікативні навички, емоційний інтелект,  бажання навчатися, адаптуватися до  різних життєвих ситуацій, успішно взаємодіяти з іншими людьми. Важливим фактором для формування м’яких  навичок є освітній заклад і родина як основні середовища перебування дітей.

   Руслана Галиченко, учитель Христинівського ліцею № 1, презентувала «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі», що має неоціненне значення для формування компетентностей учнів через різні форми роботи,  дає змогу  підвищувати якість навчання,  розвиває творчі здібності, інтелект, критичне мислення, пам’ять, увагу, сприяє всебічному розвитку, посиленню мотивації навчання, підвищенню рівня обізнаності щодо сучасних інформаційних  технологій, а також є потужним мотиваційним стимулом.  Учасники заходу мали можливість ознайомитися з програмами «Canva»,   «Seterra».

  Консультант КНМУ «ЦПРПП» Людмила Павлишина  зосередила увагу учасників заходу на використанні Професійного стандарту «Вчитель закладу загальної середньої освіти»  в освітній діяльності  та  ознайомила з програмою проведення тренінгу «Соціально-емоційне навчання «Зерна»: розвиток соціально-емоційних навичок та підтримка благополуччя дітей і педагогів».

 
 
 

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page