top of page
Пошук

Впровадження новітніх технологій навчання в освітньому процесі початкової школи

  • centrxrr
  • 22 трав. 2023 р.
  • Читати 1 хв

Сучасний етап розвитку системи освіти в Україні характеризується освітніми інноваціями. Тому важливою й актуальною проблемою сучасної школи є правильний вибір освітніх технологій. Різноманітність та велика кількість сучасних технологій, методів та прийомів вимагає від педагогів відповідної підготовки до їх вибору та впровадження в освітній процес.

Згідно річного плану роботи КНМУ «ЦПРПП» 18 травня 2023 року з використанням платформи Google Meet проведено засідання методичної кафедри вчителів перших класів на тему: «Впровадження новітніх технологій навчання в освітньому процесі початкової школи».

У презентаційних матеріалах Мігур Л.О.(ОЗО «Христинівський ліцей») було висвітлено використання інтерактивного прийому «Фішбоун» на уроках в початковій школі.

Застосування даного прийому розвиває вміння працювати в команді, аналізувати текст, виділяти основні події, узагальнювати і робити висновки. Основна мета прийому – стимулювати творче і розвивати критичне мислення у дітей, знаходити вихід із будь-якої ситуації у сьогоднішньому та мінливому житті.

Учитель Ліщинівської філії ОЗО «Верхняцький ліцей» Костюк Л.В. презентувала досвід роботи «Використання нестандартних форм роботи на уроках як засіб формування комунікативної компетентності молодших школярів».

Систематичне використання нестандартних форм роботи дає змогу навчати із задоволенням, а учням охоче набувати життєво необхідних умінь: чути одне одного, прислухатися до думки іншого, відстоювати власну позицію, знаходити оптимальне рішення, організовувати власну роботу й працювати спільно, допомагати, приймати допомогу, радіти успіхам і досягненням інших. Нестандартні форми роботи сприяють розвитку критичного мислення учнів, пізнавальних здібностей та особистісних якостей.

Консультант КНМУ «ЦПРПП» Павлишина Л.І. зосередила увагу на питаннях:

- індивідуальна освітня траєкторія молодшого школяра як засіб подолання освітніх втрат;

- оцінювання результатів навчання молодших школярів;

- психологічнй супровід молодших школярів під час сирени.

Підведено підсумки роботи методичної кафедри вчителів перших класів.








 
 
 

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page