Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення
- centrxrr
- 26 лют. 2024 р.
- Читати 1 хв
Діяльнісний підхід в освіті – це спрямованість освітнього процесу на розвиток ключових компетентностей і наскрізних умінь особистості, застосування теоретичних знань на практиці, формування здібностей до самоосвіти і командної роботи, успішну інтеграцію в соціумі та професійну самореалізацію.
На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 20.10.2023 № 1275 та Управління освіти і науки Черкаської ОДА від 25.10.2023 № 95 «Про реалізацію програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» та плану роботи КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» ( ректор Чепурна Н.М.), відділу ОКМС Христинівської міської ради (начальник Білецька М.В.), КНМУ «ЦПРПП» Христинівської міської ради (директор Терещук Т.С.) в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation, з метою якісної і сталої підтримки реалізації Концепції «Нова українська школа» 24 лютого 2024 року на базі ОЗО «Христинівський ліцей» (директор Кравченко Л.П.) для педагогів громади регіональними тренерами Миколайко О.В. та Олійник Н.В. вдруге проведено тренінг за програмою підвищення кваліфікації учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».
У заході взяли участь 49 педагогів ЗЗСО громади: вчителі 3 - 4 класів, вихователі ГПД, асистенти вчителів.
Учасники тренінгу набули нових можливостей професійного розвитку, удосконалення навичок діяльнісного підходу в Новій українській школі, вміння працювати в команді, досягати певного успіху.
Тренінг пройшов у дружній атмосфері, цікаво й змістовно. Кожен учасник одержав посібник «Ранкові зустрічі у початковій школі».
Щиро дякуємо тренерам, адміністрації ОЗО «Христинівський ліцей», всім, хто долучився до організації та проведення тренінгу.
Висловлюємо подяку закладу «Друзі та кава» (керівник Є. Митник) за надані послуги з організації харчування для учасників тренінгу.
Comments