top of page
Пошук

Семінар директорів закладів дошкільної освіти

  • centrxrr
  • 6 днів тому
  • Читати 2 хв

   У сучасних умовах розвитку суспільства висуваються досить високі вимоги до професійно-управлінської компетентності директора закладу дошкільної освіти, його педагогічної майстерності, психологічної грамотності, здатності оптимально реалізовувати управлінські функції, самостійно розв’язувати різноманітні завдання в нестандартних ситуаціях, ефективно взаємодіяти з учасниками педагогічного процесу.

  Відповідно до плану роботи КНМУ « ЦПРПП» на 2024/2025 н. р. (директор Т. Терещук) та плану роботи відділу ОКМС Христинівської міської ради ( начальник М. Білецька), в рамках  виставки- конкурсу «Нова українська школа Черкащини»  02 квітня 2025 року  на базі Великосевастянівського  ЗДО « Веселики» (директор К. Криворучко) відбувся семінар директорів ЗДО Христинівської МТГ на тему: «Розвиток професійно-управлінської компетентності керівників ЗДО».

  Керівник закладу освіти Катерина Криворучко ознайомила колег з візитівкою  садочка та провела екскурсійний   меседж « Безпека дітей у закладі під час воєнного стану. Сучасні реалії ЗДО». 

   У семінарі взяла участь інспектор з дошкільної освіти, інженер з охорони праці  відділу освіти, культури, молоді та спорту Христинівської міської ради Альона Денесенкова. Вона звернула увагу керівників на  рекомендації щодо дотримання вимог для  створення безпеки в закладах дошкільної освіти та  веденні документації з охорони праці.

 Тетяна  Колокольна,  практичний психолог ЗДО,    презентувала основні аспекти роботи  психолога з дошкільнятами  та поділилася видами діагностичного інструментарію для визначення психологічної готовності дітей дошкільного віку до навчання в школі.

   Відповідно до Закону «Про застосування англійської мови в Україні» з 1 вересня 2026 року англійська для дошкільнят стає обов'язковою частиною освітнього процесу.  Дарина Зажирей, вихователь  англійської мови  ЗДО «Веселики»,  поділилася досвідом роботи щодо навчання дітей дошкільного віку англійської мови.

  Проблема захисту ментального здоров’я надзвичайно загострилася з початком повномасштабної війни. Дбати про своє ментальне  здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Саме психічне здоров’я дозволяє повноцінно жити, реалізувати свій власний потенціал та справлятися із життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати.

  Психолог  КНМУ « ЦПРПП» Антоніна Найчук провела з учасниками семінару психологічний тренінг « Вплив       ментального здоров’я на загальний стан організму».  Під час заходу керівники ЗДО освоїли техніки та вправи  для збереження психологічного здоров’я та стабілізації власного  емоційного стану.

 На завершення семінару директори взяли участь у майстер - класі з декоративно-ужиткового мистецтва, який провела вихователь Оксана Боровець в рамках арт- терапії для покращення емоційного стану учасників заходу.

 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
Неперервний професійний розвиток педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Христинівської міської територіальної громади

На виконання п.1 та п.5 Плану реалізації програми підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти «СЕН «Зерна»:...

 
 
 

Comments


bottom of page