Воркшоп «Дистанційне та змішане навчання. Від теорії до практики»
- centrxrr
- 27 квіт. 2023 р.
- Читати 1 хв

Дистанційна та змішана форми навчання віднедавна стали невід'ємною частиною освітнього процесу. Як організувати навчальний процес найякісніше? На що слід звернути увагу? Яким має бути ефективний дистанційний урок? Ці та інші актуальні питання були розглянуті під час онлайн-засідання вчителів-філологів «Дистанційне та змішане навчання. Від теорії до практики»
Засідання розпочала консультант КНМУ «ЦПРПП» Нерушак О.В. Вона обґрунтувала актуальність заявленої теми заходу, визначила його мету і завдання, наголосила на необхідності безперервної освіти педагогів в умовах Нової української школи, окреслила головні проблеми та виклики, породжені дистанційним навчанням, а також акцентувала увагу присутніх на необхідності визначити ступінь опанування навчального матеріалу та запланувати (якщо в цьому є потреба) компенсаторні консультації та групові заняття для тих здобувачів освіти, які з певних причин не засвоїли його.
Нестеренко Н.В., керівник кафедри учителів мовно-літературної освітньої галузі, розповіла про проблеми НУШ та окреслила шляхи їх вирішення.
Попадюк О.В., учитель ОЗО «Верхняцький ліцей», Бабенко Н.В., учитель Ліщинівської філії ОЗО «Верхняцький ліцей», Галак О.С., учитель Осітнянської гімназії, Біла О.В., учитель Орадівського ліцею, поділися досвідом щодо впровадження дистанційного навчання на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури, продемонстрували прийоми для взаємодії з учнями, розповіли про інструментарій дистанційного навчання.
Захід пройшов у творчій атмосфері. Педагоги отримали корисні знання, цікавий досвід, позитивні емоції .
Comments