Вчитель- конструктор сучасного інноваційного простору
- centrxrr
- 30 бер. 2023 р.
- Читати 2 хв
Згідно річного плану роботи КНМУ «ЦПРПП» 23 березня 2023 року з використанням платформи Google Meet проведено засідання методичної кафедри вчителів других класів на тему: «Вчитель- конструктор сучасного інноваційного простору. Впровадження новітніх технологій та методик в освітньому процесі початкової школи».
Освітні інновації – це результат творчого пошуку вчителя: нові ідеї, технології, підходи, методики навчання. Сучасний педагог має володіти різноманітними освітніми технологіями, в основі яких лежать прийоми та технології реалізації освітнього процесу.
У презентаційних матеріалах Коцюби Н.В. (ОЗО «Христинівський ліцей») було висвітлено використання технології веб-квесту в початковій школі. При використанні даної технології підвищується мотивація до навчання, розширюється світогляд учнів, розвивається творче і критичне мислення, формуються навички пошукової та дослідницької діяльності, удосконалюються вміння користуватися важливими для навчання інтернет-ресурсами.
Камінська Н.В. (ОЗО «Христинівський ліцей») презентувала використання технології «Кластер» на уроках української мови та читання. Дана технологія дозволяє представити на уроці великий обсяг інформації в структурованому і систематизованому вигляді, виявити ключові слова теми. Уроки із застосуванням технології «Кластер» дають учням можливість проявити себе, дозволяють розвивати мислення, робити його більш гнучким, дають свободу творчій діяльності.
Учитель Верхняцької гімназії Солодка О.В. ознайомила з використанням методу проєктів, що містить у собі сукупність дослідницьких, пошукових, проблемних, творчих за своєю сутністю підходів, сприяє творчому розвитку учнів, використанню навчально-пізнавальних прийомів, які в результаті самостійних дій дозволяють вирішувати проблеми.
Досвідом роботи з означеного питання поділилися педагоги Христинівського ліцею № 1 Луговська Л.А., Ладняк В.В.
Консультант КНМУ «ЦПРПП» Павлишина Л.І. зосередила увагу учасників заходу на рекомендаціях щодо оптимального рівня оздоровчої рухової активності дітей молодшого шкільного віку (відповідно до Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»), сертифікації педагогічних працівників у 2023 році, проведенні моніторингу (вивчення професійного розвитку вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти в умовах роботи Нової української школи).
Презентації:
Comments