top of page
Пошук

Методична майстерня

  • centrxrr
  • 23 груд. 2022 р.
  • Читати 1 хв

Концепція реформування Нової української школи закладає докорінно нові підходи до освітнього процесу. Для ефективної взаємодії вчителя з дітьми нового покоління варто перейти від переважно вербальних методів навчання до застосування цікавих форм організації навчальної діяльності. Значна роль при цьому надається методам активного пізнання та електронним освітнім ресурсам.

21 грудня для вчителів-філологів Христинівської МТГ була проведена методична майстерня щодо використання онлайн-сервісів в освітньому процесі.

Консультант КНМУ «ЦПРПП» Ольга Нерушак познайомила присутніх з особливостями використання онлайн-дошок Padlet та Jamboard. Це інструменти для навчання, завдяки яким можливе поєднання тексту, зображення, відео, аудіо в інтерактивний формат. Вони дозволяють вчителю демонструвати ключову інформацію під час уроку в Google Meet, а також одночасно взаємодіяти з усім класом чи окремою групою школярів у режимі реального часу.

Інна Любарська, учитель української мови та літератури ОЗО «Христинівський ліцей», розповіла про сервіс мультимедійних дидактичних вправ LearningApps, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки різноманітних завдань, які можна використати і на уроках, і позаурочний час.

Лариса Качан, учитель Малосевастянівського ліцею, поділилася своїми напрацюваннями щодо ефективного використання візуальних засобів навчання, які допомагають розвивати креативне, асоціативне та критичне мислення, пам'ять й увагу школярів, а також дозволяють зробити процес навчання цікавішим і результативнішим.

Використання на уроках української мови та літератури означених сервісів сприятиме пожвавленню освітнього процесу, активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти.






 
 
 

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page