Навчальний семінар «STEM:особливості запровадження в освітній процес НУШ»
- centrxrr
- 6 січ. 2022 р.
- Читати 2 хв
Оновлено: 19 квіт. 2023 р.
STEM- освіта є невід’ємною частиною концепції Нової української школи, адже націлена не лише на здобуття знань, а й на одержання компетенцій, наочно передає знання й навички, сприяє самостійності та креативності учнів.
Мультимедійні панелі, цифрові лабораторії з бездротовими датчиками, навчальні моделі й колекції для кабінетів і лабораторій — це нове обладнання, яке отримали школи нашої громади, надасть школярам чудову можливість здобути конкурентні навички, оволодіти актуальними знаннями та вміннями застосовувати інноваційні технології в повсякденному житті.
З метою ознайомлення педагогічної громадськості Христинівської ТГ з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, підвищення професійної майстерності вчителів, розширення меж освітнього процесу, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM - освіти в регіоні, 05 січня 2022 року консультантом КНМУ «ЦПРПП» Тетяною Юрковою організовано навчальний семінар «STEM:особливості запровадження в освітній процес НУШ», який відбувся за участі завідуючої НТЦ STEM-освіти КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» Юлії Зорі та методиста НТЦ STEM-освіти КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» Євгенія Качкаря на базі ОЗО «Христинівський ліцей».
У заході взяли участь начальник відділу освіти, культури молоді та спорту Маргарита Білецька , директор КНМУ «ЦПРПП» Тетяна Терещук та освітяни громади. Під час зустрічі Юлія Миколаївна популяризовала діяльність центру STEM-освіти на базі КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР», розкрила значення STEM-освіти як перспективної форми інноваційної освіти в регіоні.
Про проєктну діяльність як пріоритетну форму реалізації STEM-орієнтованого напряму в освіті розповів Качкар Є.В. У практичній частині семінару було розглянуто особливості застосування окулярів доповненої реальності, цифрової документ-камери та електронного мікроскопу в освітньому процесі.
На завершення зустрічі в ході невимушеної бесіди педагоги Христинівської ТГ отримали відповіді на питання щодо практичного застосування сучасного обладнання кабінетів природничого циклу.
КНМУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників » Христинівської міської ради вдячний працівникам КНЗ « Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» Черкаської обласної ради за плідну співпрацю та сподівається на її подальше успішне та системне продовження.
Надзвичайно цікавий семінар, педагоги нашої школи дуже вдячні. Пізнавально, цікаво, захоплююче! Отримали відповіді на запитання, які нас цікавили, орієнтири для впровадження технологій СТЕМ освіти.