top of page
Пошук

Підвищення кваліфікації вчителів третіх класів

  • centrxrr
  • 29 вер. 2021 р.
  • Читати 1 хв

Нещодавно у Христинівській територіальній громаді розпочалось навчання для вчителів 3-іх класів за програмою підвищення кваліфікації вчителів початкової школи закладів загальної середньої освіти області згідно з Концепцією «Нова українська школа» за напрямами: здійснення формувального оцінювання учнів, впровадження діяльнісних, зокрема ігрових, методів навчання, організація інклюзивного навчання, використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання, підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Педагоги навчальних закладів Христинівської територіальної громади з метою підвищення кваліфікації розпочали своє навчання з тренінгів:

День 1, 24.09.2021 р., онлайн:

1. супровід адаптаційного періоду учня молодшої школи;

2. сприяння соціалізації дитини в інклюзивному освітньому середовищі.

День 2, 25.09.2021 р., очно, місце проведення - Опорний заклад освіти «Христинівський ліцей»:

1. формування навичок безпечної поведінки як передумова протидії жорстокому поводженню, насильству, булінгу;

2. технологія ненасильницького спілкування;

3. формування стресостійкості/життєстійкості у здобувачів освіти;

4. підвищення продуктивної взаємодії педагога з дітьми з особливими освітніми потребами.

Заняття проходили в теплій доброзичливій атмосфері. Була проведена робота у підгрупах, наприклад: "Ознаки стресу", "Вікові особливості - реакція на стрес" (поділ на підгрупи шляхом творчого ранжування) і т.ін.

Цікавими були вправи "Рухлива соломинка", "Ярлики", "Незручна поза","Тостер-Вікінг-Слон", мозковий штурм "Ситуації, які найчастіше можуть призвести до виникнення стресу у дітей" і т.п. Рефлексійна вправа "Все в твоїх руках" дала результат педагогічної цінності даних тренінгів.

Відбулись дискусії за інформаційними повідомленнями, такими як: "Стрес у дітей", "Формування і розвиток стресостійкості"...

Інформаційні та практичні частини тренінгів допомогли учителям усвідомити шляхи здійснення формувального оцінювання учнів, впровадження діяльнісних, зокрема ігрових, методів навчання, організацію інклюзивного навчання, використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання через підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Дякуємо тренеру Забаркіній Нелі Петрівні, психологу КНМУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Христинівської міської ради за плідно проведену роботу.


За матеріалами вчителя ОЗО "Христинівський ліцей" Білоусової Л.І.



 
 
 

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page